.5,5 kW 965 rpm B3 Asmaat 38 mm IE2. NEW
- Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikelnr.: #04275
-
€ 544,50
- Excl. BTW: € 450,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Nieuw |
| Type | GL-IE2-132M2-6B3 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 5,5 kW |
| Toeren RPM | 965 rpm |
| Asmaat mm | 38 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Uitvoering | B3 IE2 |
| Code SP | |
| Lengte | 50.00cm |
| Breedte | 26.00cm |
| Hoogte | 33.00cm |