.7,5 KW 725 RPM WEG W22 Premium As 42 mm. NEW.
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: weg
Artikelnr.: #03004
-
€ 605,00
- Excl. BTW: € 500,00
.7,5 KW 725 RPM WEG W22 Premium
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Nieuw, oude voorraad |
| Merk | WEG W22 Premium |
| Type | 160L-8 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt 50 Hz / 60 Hz |
| Vermogen KW | 7,5 KW |
| Toeren RPM | 725 RPM |
| Asmaat mm | 42 mm |
| Aantal op voorraad | 2 |
| Code SP | |
| Lengte | 0.00cm |
| Breedte | 0.00cm |
| Hoogte | 0.00cm |