0,75 KW 900 RPM flens SEW eurodrive new old stock
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: SEW Eurodrive
Artikelnr.: #01236
-
€ 145,20
- Excl. BTW: € 120,00
DFT90S4/TH
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Reductormotoren | |
| Type | DFT90S4/TH |
| Elektromotoren | |
| Conditie | Nieuw, oude voorraad |
| Merk | Sew eurodrive |
| Spanning Volt | 3 fase 380 volt 400 volt |
| Vermogen KW | 0,75 KW |
| Toeren RPM | 900 RPM |
| Asmaat mm | 14 mm |
| Uitvoering | Flens, pasrand 80 mm |
| Lengte | 30.00cm |
| Breedte | 20.00cm |
| Hoogte | 30.00cm |