.5,5 KW 960 RPM flens B5 Asmaat 42 mm. Used
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: siemens
Artikelnr.: #03396
-
€ 302,50
- Excl. BTW: € 250,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Ongebruikt, oude voorraad |
| Merk | Siemens / Becker |
| Type | 7AA160M06 B5 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 5,5 KW |
| Toeren RPM | 960 RPM |
| Asmaat mm | 42 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Flens pasrand mm | 250 mm |
| Code SP | |
| Lengte | 60.00cm |
| Breedte | 35.00cm |
| Hoogte | 35.00cm |