.7,5 KW 975 RPM AS 40 mm Flens B35 IE3. Used
- Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikelnr.: #03078
-
€ 302,50
- Excl. BTW: € 250,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | VOLT |
| Type | VM160M-6 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 7,5 KW |
| Toeren RPM | 975 RPM |
| Asmaat mm | 40 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Flens pasrand mm | 250 mm |
| Uitvoering | Flens B35 IE3 |
| Code SP | |
| Lengte | 72.00cm |
| Breedte | 35.00cm |
| Hoogte | 42.00cm |