.4 KW 710 RPM flens VEM
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: VEM
Artikelnr.: #01093
-
€ 302,50
- Excl. BTW: € 250,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | VEM |
| Type | KRM 132 S8 |
| Spanning Volt | 3 fase 220 Volt / 380 volt 400 volt |
| Vermogen KW | 4 KW |
| Toeren RPM | 710 RPM |
| Asmaat mm | 38 mm |
| Flens pasrand mm | 250 mm |
| Prijs excl. btw. | 200 euro |
| Lengte | 45.00cm |
| Breedte | 30.00cm |
| Hoogte | 45.00cm |