0,37 KW 910 RPM VEM. Used.
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: MEZ
Artikelnr.: #02675
-
€ 60,50
- Excl. BTW: € 50,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | MEZ |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 0,37 KW |
| Toeren RPM | 910 RPM |
| Asmaat mm | 19 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Flens pasrand mm | 130 mm |
| Code SP | |
| Lengte | 27.00cm |
| Breedte | 20.00cm |
| Hoogte | 20.00cm |