13 RPM 5,5 kW Asmaat 70 mm. Used
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: SEW Eurodrive
Artikelnr.: #04797
SEW Eurodrive R.. DTF132S4
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Reductormotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | SEW Eurodrive |
| Type | R.. DTF132S4 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 5,5 kW |
| Toerental RPM | 13 RPM |
| Asmaat mm | 70 mm |
| Uitvoering | Gereviseerd 12-3-2024, er is geen rem gemonteerd ( niet meer leverbaar). |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Elektromotoren | |
| Gewicht | 190 kilo |
| Lengte | 95.00cm |
| Breedte | 40.00cm |
| Hoogte | 45.00cm |