Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | VEM |
| Type | KMR 160 M6 |
| Spanning Volt | 3 fase 380 volt 400 volt |
| Vermogen KW | 15 KW |
| Toeren RPM | 1000 RPM |
| Asmaat mm | 48 MM |
| Prijs excl. btw. | 475 EURO |
| Lengte | 60.00cm |
| Breedte | 30.00cm |
| Hoogte | 40.00cm |