Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | Schorch |
| Spanning Volt | 3 fase 380 volt 400 volt |
| Vermogen KW | 7,5 KW |
| Toeren RPM | 480 RPM |
| Asmaat mm | 55 mm |
| Lengte | 70.00cm |
| Breedte | 50.00cm |
| Hoogte | 40.00cm |
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | Schorch |
| Spanning Volt | 3 fase 380 volt 400 volt |
| Vermogen KW | 7,5 KW |
| Toeren RPM | 480 RPM |
| Asmaat mm | 55 mm |
| Lengte | 70.00cm |
| Breedte | 50.00cm |
| Hoogte | 40.00cm |