.1,5 KW 690 RPM AS 28 mm Tropicalized . Unused
- Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikelnr.: #02935
-
€ 217,80
- Excl. BTW: € 180,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Eenmalig gebruikt voor test |
| Merk | Koncar |
| Type | 5ABT 112M-8ET/T4 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 1,5 KW |
| Toeren RPM | 690 RPM |
| Asmaat mm | 28 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Uitvoering | Tropicalized |
| Code SP | |
| Lengte | 40.00cm |
| Breedte | 22.00cm |
| Hoogte | 32.00cm |