.7,5 KW 1000 RPM 50 Hz / 60 Hz B3B5 NEW
- Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikelnr.: #01880
-
€ 580,80
- Excl. BTW: € 480,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Type | FPC160M6 B3B5 |
| Spanning Volt | 400 / 690 50 Hz /// 480 / 828 60 Hz |
| Vermogen KW | 7,5 KW / 50 Hz /// 9 KW / 60 Hz |
| Toeren RPM | 1000 RPM /// 1160 RPM |
| Asmaat mm | 42 mm |
| Aantal op voorraad | 4 |
| Uitvoering | B3B5 incl PTC, SKF bearing |
| Gewicht | 115 KG |
| Code SP | # ECN #DMN |
| Lengte | 80.00cm |
| Breedte | 40.00cm |
| Hoogte | 60.00cm |