.0,55 KW 900 RPM AS 19 mm. Unused.
- Beschikbaarheid: Op voorraad
Artikelnr.: #04411
-
€ 96,80
- Excl. BTW: € 80,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Ongebruikt, oude voorraad |
| Type | 4 BP80G6 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 0,55 kW |
| Toeren RPM | 910 rpm |
| Asmaat mm | 19 mm |
| Aantal op voorraad | 5 |
| Flens pasrand mm | 80 mm |
| Code SP | |
| Lengte | 23.00cm |
| Breedte | 20.00cm |
| Hoogte | 14.00cm |