.0,55 KW 900 RPM AS 19 mm. Used.
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: VEM
Artikelnr.: #04412
-
€ 96,80
- Excl. BTW: € 80,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | VEM |
| Type | KPER 80 G6 |
| Spanning Volt | 3fase 400 Volt |
| Vermogen KW | 0,55 kW |
| Toeren RPM | 900 RPM |
| Asmaat mm | 19 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Uitvoering | Flens, pas rand 80 mm |
| Code SP | |
| Lengte | 25.00cm |
| Breedte | 18.00cm |
| Hoogte | 14.00cm |