.2,2 KW 705 RPM flens Asmaat 38 mm
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: Leroy Somer
Artikelnr.: #03395
-
€ 278,30
- Excl. BTW: € 230,00
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Elektromotoren | |
| Conditie | Nieuw |
| Merk | Leroy Somer |
| Type | LS132SM |
| Spanning Volt | 3 fase 400 Volt |
| Vermogen KW | 2,2 KW |
| Toeren RPM | 705 RPM |
| Asmaat mm | 38 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Flens pasrand mm | 230 mm |
| Code SP | |
| Lengte | 50.00cm |
| Breedte | 30.00cm |
| Hoogte | 30.00cm |