61 RPM 5,5 kW Asmaat 50 mm, brake. Used.
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: SEW Eurodrive
Artikelnr.: #04802
SEW Eurodrive R87 DV132S4 BMG/HR
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Reductormotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | SEW Eurodrive |
| Type | R87 DV132S4 BMG/HR |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 5,5 kW |
| Toerental RPM | 61 RPM |
| Asmaat mm | 50 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Lengte | 85.00cm |
| Breedte | 30.00cm |
| Hoogte | 30.00cm |