25 RPM 5,5 kW Asmaat 60 mm. Used.
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: SEW Eurodrive
Artikelnr.: #04802
SEW Eurodrive R93 DT132S4
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Reductormotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | SEW Eurodrive |
| Type | R93 DT132S4 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 5,5 kW |
| Toerental RPM | 25 RPM |
| Asmaat mm | 60 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Lengte | 80.00cm |
| Breedte | 35.00cm |
| Hoogte | 40.00cm |