BAUER D5A4CFG11
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Reductormotoren | |
| Conditie | Gebruikt |
| Merk | Bauer |
| Type | D5A4CFG11 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 11 kW |
| Toerental RPM | 30 RPM |
| Asmaat mm | 80 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Elektromotoren | |
| Gewicht | 320 kilo |
| Lengte | 100.00cm |
| Breedte | 30.00cm |
| Hoogte | 50.00cm |