82 RPM 1,5 kW Asmaat 30 mm. Unused
- Beschikbaarheid: Op voorraad
- Merk: SEW Eurodrive
Artikelnr.: #04798
-
€ 423,50
- Excl. BTW: € 350,00
SEW Eurodrive R47 DRN90L4
Zie specificatie.
See specifications.
Sehe Spezifikation.
| Reductormotoren | |
| Conditie | Ongebruikt op voorraad |
| Merk | SEW Eurodrive |
| Type | R47 DRN90L4 |
| Spanning Volt | 3 fase 400 volt |
| Vermogen KW | 1,5 kW |
| Toerental RPM | 82 RPM |
| Asmaat mm | 30 mm |
| Aantal op voorraad | 1 |
| Lengte | 55.00cm |
| Breedte | 20.00cm |
| Hoogte | 20.00cm |